#108 – Zagrajmy, czyli Elex, ‚Dzieje Khorinis’, GOG po polsku, oraz dużo więcej.

Dzisiaj w nasyzm odcinku zahaczymy trochę o temat gier i gamingu, Sławek przyzna się, że jest dinozaurem, Damian opowie trochę o miłości do Gothica, a Bartek, jak zwykle da radę! Ponadto parę słów o tym, jak w samolotach rozdają niebylejakie smartfony, bo mowa o Samsung Galaxy Note 8 i powiemy też trochę o polskich serwisach tech, bo choć są tylko medium, to czasem można zarzucić im wiele! Zapraszamy

 • 00:35 – GOG jest polskie,
 • 04:25 – Dzieje Khorinis,
 • 13:14 – Elex,
 • 16:44 – Mi Band + Sleep as Android + mi Band tools,
 • 28:40 – Samsung Note 8 rozdawany w samolocie Iberii,
 • 34:30 – Polskie serwisy tech.

Zaobserwuj nas na:

Facebook / Twitter / YouTube / Instagram

#108 – Zagrajmy, czyli Elex, ‚Dzieje Khorinis’, GOG po polsku, oraz dużo więcej.

 
 
00:00 / 51:53
 
1X
 
 • http://www.tabletowo.pl/ Katarzyna Pura

  Pieniądze za reklamę Tabletowo w shufflecast lecą gołębiem pocztowym 😛

 • http://swiat.jutra.ovh keeeper

  Też lubię Gothica (albo lubiłem, bo jednak dawno już do gry nie wracałem, ale może wkrótce się to zmieni za sprawą Dziejów Khorinis) i z tego powodu Elex wydaje mi się całkiem spoko – póki co tylko z perspektywy widza, bo ograniczam się do letsplayi i może właśnie dlatego nie zauważam tej siermiężności rozgrywki o której wspominaliście. Przyjdzie czas na własnoręczne wypróbowanie i wtedy się okaże.

  Co do wartych uwagi serwisów technologicznych to przed długi czas byłem TeamAntyweb, ale ostatnio co raz bardziej idą w ilość zamiast jakość i faktycznie byle pierdółkę, która ledwo zasługuje na tweeta potrafią rozwlec do całego artykułu z którego nic ponadto nie wynika. Nie podoba mi się też podejście SJW Marczaka, który nie tylko dotyka tematów z technologiami mało wspólnego, ale jeszcze rozpropagowywuje je – oczywiście krytycznie, ale wiadomo, że ludzie z ciekawości pójdą zobaczyć co to, a Antyweb zyska kolejne odsłony. Hajs się zgadza.

  Jest jeszcze benchmark.pl, android.com.pl i tabletowo, ale jeśli mam na RSS kilka artykułów na ten sam temat to zawsze wolę zacząć od strony K.Pury, tam jednak najbardziej rzeczowo podchodzą do sprawy i faktycznie można dowiedzieć się czegoś więcej. Wspomnę jeszcze o Galaktycznym, bo ze wszystkich autorów najbardziej podoba mi się jego styl – można liczyć ciekawe porównania w nosie mające poprawność polityczną. Me gusta.

  Narcystycznie lubię również czytywać samego siebie – stąd taki długi komentarz. 😉

  Fajny macie ten podcast, cieszę się, że chłopaki z Hehtacha o was wspomnieli 🙂