#151 – iPhone Xs, Xr i Xs Max

znaczek sklepu apple

Od razu uprzedzamy, że dzisiejszy odcinek w zasadzie od początku do końca poświęcony jest Apple. Z naszej trójki tylko jeden obejrzał całą konferencję i jeżeli nie macie Twittera, na którym mówiliśmy, kto to był, to w życiu byście się tego nie spodziewali. Reszta zrobiła sobie telegraficzny skrót konfy na podstawie strony Apple i skróconych wersji na YouTube. Tak, jak pewnie każdy się spodziewa – o nowych iPhone’ach mówimy sporo. Są rzeczy fajne, mniej fajne i totalnie niezrozumiałe, jak ceny. To jest niepokojąca sytuacja, gdy najdroższy telefon, uwaga telefon, sięga ceną powyżej siedmiu tysięcy złotych. Z tego miejsca, mamy szczerą nadzieję, że ten wybryk zacznie się i skończy na Apple. A za rok, nie doświadczymy złotej fali telefonów za 5 tysięcy złotych i więcej.

Poza tym, mówimy też sporo o Apple Watchu, bo można by pokusić się o stwierdzenie, że jego rozwój jest o wiele bardziej ekscytujący. Nie ma co zdradzać więcej szczegółów – Zapraszamy do odsłuchu!

 

#151 – iPhone Xs, Xr i Xs Max

 
 
00:00 / 1:17:37
 
1X
 
 • Michal Borkowski

  Kolejny dobry odcinek :-). Od niedawna z Wami jestem i obecnie przenoszę się w przeszłość bo słucham od najnowszych odcinków do najstarszych ale… mam takie zastanowienie czy wspomnicie… i czy ktokolwiek wspomni o 10 rocznicy premiery HTC Dream. O 10 rocznicy premiery pierwszego iPhone pisał chyba każdy. A teraz… cisza…

  A tak w ogóle to gratuluję Wam podcastu. REWELACYJNIE się tego słucha!

  • Slawek Agata

   Dzięki za miłe słowa w imieniu swoim i chłopaków. 🙂

   • Michal Borkowski

    🙂 A ja dziękuję, za dobrą rozrywkę podczas długiej drogi do pracy! Tak trzymać Panowie!