#64 – Patrzymy wstecz, szukamy dobrych rzeczy, czyli odcinek świąteczny.

Cześć!

Dzisiaj pewnie myślicie nad kolejnym kawałkiem serniczka. Jest to idealny czas aby posłuchać, nowego świątecznego odcinka Shufflecast.

Swoją drogą my także w rozjazdach, lub totalnie chorzy, więc wybaczcie Sławkowi gorszego nagrania (nagrywane z podróży), oraz Damianowi zniszczonego głosu. Chłopaki starali się jak Mikołaj przez Wigilią.

Foto robione za pomocą HTC10 🙂

swieta_shuff64

W 64 odcinku:

 • Bartek łączy Ferrari z Apple
 • Damian mówi o sprzedawcach w polskich elektromarketach.
 • Sławek o Polsce w Cywilizacji VI i o tym że JakDojadę zostało kupione przez Onet

W głównych wątkach:

 • Wybiórczo analizujemy rok 2016, zwracając uwagę m.in. na to jak Twitter rządzi światem, YouTuberzy stali się celebrytami, a Apple chyba serio się kończy. Więcej tego typu analiz za tydzień. Tam konkretnie pobawimy się w podsumowania i nasze wrażenia z tego co pokazano w 2016 roku.
 • Mówimy jak internet może pomagać w czynieniu dobra :).

iTunes | RSS | Facebook | Twitter | YouTube

Damian – @DaN_995
Sławek – @rotsap_
Bartek – @rogacewicz

shufflecast@shufflecast.pl

Shufflecast
Shufflecast
#64 - Patrzymy wstecz, szukamy dobrych rzeczy, czyli odcinek świąteczny.
/

Comments ( 4 )

 1. / isaakPL
  Zmartwię was, niestety ale szukałem pracy w handlu w dwóch największych marketach elektronicznych w sklepie nie dla idiotów pracownik jest przypisany do działu to dostaje gola pensje niewiele wyższa od minimalnej, to w drugiej sieci już warunki płacowe wyglądały fantastycznie po rozmowie kwalifikacyjnej jednak nie podpisałem umowy bo umowa na pół etatu najniższej krajowej a "reszta" to premia od sprzedaży i niestety o ile miałem nadzieje iść na dział komórki/konsole/komputery to okazało sie ze mam być od każdego działu. W obu miejscach zostałem przyjęty jednak nie podpisałem umowy.
 2. / GrzeSek
  Z youtuberów jeszcze Piotr "Izak" Skowyrski przebił się do telewizji. Komentuje mecze piłki nożnej w TVP Sport (nie wiem czy w tv, ale jak gra reprezentacja to jest drugi stream z nim) i na DTX komentuje walki robotów.
 3. / Michał Chęciński
  Co do Jadwigi to nie do końca było tak jak mówisz Sławek. To Jadwiga była królem(władcą) Polski, dopiero później wyszła za Jagiełłę, który był królem w sensie mężem Jadwigi. Dopiero potem został koronowany na króla Polski. Polecam w tym temacie obejrzeć chociaż odcinek Historii bez cenzury: https://www.youtube.com/watch?v=kpWZoUX55q0

Leave a reply