#100 – Jubileuszowo weszliśmy do sadu, razem z nieANTYfanem.

Cześć kochani.

Za nami dużo odcinków podcastu. Dokładnie 100. I za ten czas, który spędzieliście z nami chcemy Wam serdecznie podziękować. Wiemy że nie raz nie ustrzegliśmy się błędów zarówno merytorycznych jak i językowych, ale cóż nie jesteśmy idealni i nie staramy się być. Chcemy za to na pewno być prawdziwi i naturalni. Cieszymy się również na nadchodzące kolejne odcinki.

W tym odcinku pobawiliśmy się w typowy polski podcast technologiczny, czyli spojrzeliśmy na świat trochę ze strony użytkownika firmy Apple. Aby lepiej wczuć się w temat zaprosiliśmy Bartka, czyli znanego wszystkim nieANTYfana. Porozmawialiśmy o nadchodzącym iPhonie 8, zahaczylismy o targi IFA w Berlinie, poświęciliśmy kilka zdań także polskiej scenie tech. YouTuba. Generalnie działo się :).

Mamy nadzieję że ten w sumie 1,5 godzinny odcinek Wam się spodoba. I pamiętajcie. Cieszymy się że jesteście z nami.

Bartek, Sławek, Damian.

PS. Tym razem nie będzie rozdziałów, zapraszamy do przesłuchania całości :). Po prostu.

 

Shufflecast
Shufflecast
#100 - Jubileuszowo weszliśmy do sadu, razem z nieANTYfanem.
/

Comment ( 1 )

  1. / Mateusz
    Ja z polskich kanałów technologicznych bardzo lubię Komputer Świat recenzje Michała Piekarskiego są świetne. Z jajem konkretne i co mi się podoba to patrzy pod względem karzdzej grupy ludzi. Bo naprzykład Kuba Klawiter twierdzi którego bardzo lubię i szanuję twierdzi że smartwache są bezużyteczne, ale jak trafnie spostrzegł Michał Piekarski jest to świetna alternatywa dla sportowców, ponieważ jak pływasz to smartwache (niektóre) liczą ci dystans, predkąść i inne statystyki do analizowania i dla pływaków jest to genialne rozwiązanie i to nie tylko dla pływaków ale prawie dla każdych sportowców.

Leave a reply