#118 – Czy to już choroba?

Witamy serdecznie przy okazji 118. odcinka shufflecast. Dzisiaj bez Bartka, rozmawiamy o słuchawkach bezprzewodowych, korzystających z łączności Bluetooth (na tle nowego produktu Panasonica, słuchawek HTX80B). Do tego o kablach i o tym, jak niektórzy, PATRZCIE: DAMIAN, muszą często zmieniać telefony!

W odcinku:

 • 4:12 – Panasonic RP-HTX80B, czyli o słuchakach nausznych BT słów klika.
 • 15:30 – Kabel kablowi nierówny. Historia życia.
 • 26:11 – Damian znowu to zrobił… zmienił smartfon. Czy to już choroba?
Shufflecast
Shufflecast
#118 - Czy to już choroba?
/

Comments ( 3 )

 1. / adekXS
  Cześć, mam parę uwag: Dual audio w S8 to nie jest BlueTooth 5.0! To jest zupełnie inna rzecz. I druga sprawa, jak na razie BT 5.0 nic nie daje w S8, bo telefon nie wspiera jak na razie BT 5.0 (tzn. wspiera ale tylko hardware'owo), to nastąpi dopiero po przejściu na Oreo. W Nougacie nie ma obsługi BT 5.0, Samsung też od siebie nic nie dodał. A nawet jak już będzie Oreo to nadal nic z tego, bo żeby korzystać z dobrodziejstw 5.0 potrzebne są urządzenia wspierające nową wersję a tych nadal nie ma. Potrzebne są dwa urządzenia z obsługą BT 5.0, bo inaczej wersja protokołu jest uzgadniana do najwyższej jaką dane urządzenie obsługuje.
  • / Slawek Agata
   Dzięki za uwagi :). Zawsze przyda się ktoś kto wprowadzi trochę ładu i składu do naszej wesołej paplaniny
  • / Damian Pracz
   Cześć. Bardzo dziękuję za komentarz. Niezwyklę cenię sobie takie opinie. Jesteśmy tylko ludźmi i uczymy się całe życie jak widać :) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Leave a reply