#125 – Google Home Mini i telefoniczne spojrzenie na rok 2018

Cześć i czołem, dzisiaj mamy odcinek 5 do potęgi trzeciej. #QuickMath Tak to 125. odcinek. Rozmawiamy sporo dużo i o ciekawych rzeczach. Towarzyszy nam Kamil Jędrzejewski. Z nim gadamy między innymi o tym, co tam wydarzy się w smartfonach w najbliższym czasie! Ponadto – królestwo cebuli – zwroty na Planet Plus, rozwiązanie konkursu i pełna miłości i hejtu recenzja Google Home Mini w codziennym użyciu. Tego ustrojstwa naprawdę nie da się przykleić do ściany!

 • 1:24 – Planet Plus – królestwo cebuli,
 • 6:55 – Konkurs, czas na rozwiązanie,
 • 8:33 – Google Home Mini – przydatny gadżet czy bezsensowny wydatek,
 • 31:22 – Kącik sneakerheada: Bartek, krótko o premierze Jordanów BRED,
 • 33:54 – Patrzymy co się wydarzy w smartfonach w I połowie 2018 roku.

Link do założenia Planet Plus

Shufflecast
Shufflecast
#125 - Google Home Mini i telefoniczne spojrzenie na rok 2018
/

Comments ( 5 )

 1. / Radoslaw R
  :) Czasem słucham was z telefonu i jest to Asusa Zenfon 3 . więc tacy ludzie istnieją . Dodam, że zabezpieczenia z lutego i android oreo. Ciekawe jak z zabezpieczeniami w A5(2016) lub 2017.
  • / Slawek Agata
   O proszę. A jednak ktoś taki istnieje. Napisz coś więcej o sprzęcie, z chęcia posłucham i przytoczę na antenie. Działa sprawnie? Jak bateria po czasie, jak aparat.
 2. / Łukasz G
  Pozdrowienia dla Kamila i bardzo chętnie bym go posłuchał w innych odcinkach, najlepiej na stałe.
 3. / Radoslaw R
  Jak dla mnie Asus Zenfon 3 to udany telefonik Wytrzymały na upadek. Przeturlał się po schodach i nawet rysi nie złapał. Leżenie w śniegu (niestety przez moją nieuwagę wypadł z kieszeni kurki i przeleżał trochę przy paru stopniach na mrozie ). Przy moim używaniu wytrzymuje średnio 1,5 dnia i tak 5 i pół godziny do ponad 6 godzin SOT ( do 15% naładowanej baterii ) Poprzednik wytrzymywał około 3 godziny SOT więc jestem zadowolony. Co do aparatu najlepiej poczytać na Tabletowo czy u innych testujących, gdyż oni lepiej to oceniają niż szary zadowolony użytkownik. Po aktualizacji do Oreo zyskał na wyglądzie( na początku … nie było tak dobrze. Do tego stracił wiele nie potrzebne aplikacje od Asusa (a było ich dość sporo). Duży minus mi to brak podświetlanych przycisków systemowych.

Leave a reply