#129 – HTC nie będzie już sprzedawać średniaków, czyli HTC Desire 12.

Czołem.

Kiedyś grupa Monty Pythona w jednym ze swoich skeczy pokazywała teleturniej „Uprzedzenia”, w którym śmiano się ze wszelkich nacji i innych ludzkich odmienności. My słyniemy z tego, że jedziemy ostro po firmach technologicznych, czepiając się o wszystko. Podobno najostrzej uderzamy w Apple… ale tak serio to chyba najmocniej obrywa od nas HTC. Nie życzymy źle tajwańskiemu producentowi. Mocno trzymamy za HTC kciuki, ale co z tego kiedy ciągle widzimy absurdy w jego działaniach. Oto miało nie być już średniaków od HTC, miało być w ogóle mniej smartfonów, a wiekszy nacisk miał być położony na marketing. Tymczasem pojawia się  HTC Desire 12. F*ck logic!

Poza tym dużo o tym jak dobrą aplikacją jest One Note od Microsoft. Na deser dostało się Audiotece, za olewanie swojej głównej aplikacji do słuchania audiobooków :).

W odcinku:

 • 2:09 –  Make your own Map wallpaper.
 • 6:55 – Black Sails. Damian jest zachwycony .
 • 15:20 – Audioteka leci w kulki. Wydaje appkę do podcastów, a o swojej podstawowej zapomina.
 • 23:46 – Minimalizm minimalizmem, a dla mnie najlepiej pracują cztery aplikacje: Todoist, Evernote, Keep i zaskakująco… OneNote
 • 43:20 – HTC, czyli mniej smartfonów, lepszy marketing… AHA. 
Shufflecast
Shufflecast
#129 - HTC nie będzie już sprzedawać średniaków, czyli HTC Desire 12.
/

Comments ( 2 )

 1. / zenek73
  Coś za coś. Ty masz animowaną tapetę i otwartość Androida a ja na iOS mam działającą Audiotekę ;) Nigdy się nie wywaliła. Działa idealnie. Jedyny problem jest z podcastami ale na szczęście to nie używana przeze mnie funkcjonalność. Więc... U mnie działa :)
 2. / Dawid Wasilewski
  Nie używam telegrama więc nie wiem jak to tam dokładnie wygląda ale messenger też ma funkcję pisania do siebie. Jest ona ukryta a właściwie dodana chyba przez przypadek. Aby to zrobić w rozmowie grupowej ktoś musi nas oznaczyć i wtedy jak się kliknie swoją nazwę wyskakuje obcja „napisz wiadomość”. Otwiera się po tym konwersacja z samym sobą.

Leave a reply