#134 – Sketch i januszowy smartfon, czyli szczera recenzja LG V30.

Kolejny odcinek zaczynamy od małego sprostowania, w tym przypadku działania technologii GPS w smartfonach na morzu. Dzięki wielkie za poprawienie nas i zwrócenie uwagi. Bardzo to doceniamy. A potem rozmawiamy o tym, jak postępuje cyfryzacja w rozliczeniach podatku. Przejdziemy też do streetwearu, ikei i mebli dla hajpbestii (kto chce ominąć, niech przewinie fragment między 12:12 a 38:25).  Potem trochę o projektowaniu, szczególnie stron internetowych i używaniu do tego aplikacji Sketch. Porównamy ją z Photoshopem i pogadamy o tym dlaczego czasem po prostu warto mieć Macbooka. A na koniec szczera i prawdziwa recenzja LG V30, pozbawiona marketingowej papki. Dużo prawdziwych i sensownych wniosków. Jeśli myślicie o zakupie tego smartfona, koniecznie posłuchajcie.  Pojawi się też mały suplement o Huawei P20 Pro. A wszystko to przez bitą godzinę i 17 minut.

 • 2:30 – GPS na morzu.
 • 6:33 – Rozliczamy Pita.
 • 12:12 – Nike i Peak i kolejna rozmowa o butach
 • 34:15 – Ikea x stampd (http://www.artique.pl/ikea-x-stampd-kolekcja-ktora-laczy-minimalizm-ze-streetwearem/)
 • 38:25 – Sketch. Wrażenia Bartka.
 • 57:10 – Recenzja LG V30 + Huawei P20 Pro suplement.

 

Shufflecast
Shufflecast
#134 - Sketch i januszowy smartfon, czyli szczera recenzja LG V30.
/

Comments ( 4 )

 1. / Kokolino9667
  Shufflecast podcast technologiczny, gdzie na 1h17min10sek, przez ok. 22 min prowadzący rozmawiają o..... ” BUTACH ”!
 2. / isaakPL
  Ile można pier"do"lić o butach? Kuźwa buty kupuje się co dwa trzy lata jak się zużyją a w podkascie technologicznym gadanie o butach więcej niż 1min to zdecydowanie za dużo
 3. / spadra
  rozbawił mnie ten dialog: -nie bądźmy zwierzetami. nie kupujmy telefonów od razu z wadami - (...) iphone nie ma jacka - dla mnie to nie jest wada. typowy dialog zapatrzanego ignoranta w jabłko. Dla ciebie nie jest wadą, dla innego jest. wiec tez jesteś zwierze które kupuje aparat z wadami. Hipokryzja - level hard.

Leave a reply