#147 – Recenzja Kindle Paperwhite 3, czyli dobre kolory schematów.

kindle coffee and notebook

Kolejny raz we dwóch, znowu na zmianę – tydzień temu Sławek rozmawiał z Damianem, dzisiaj rozmawia z Bartkiem. Ale nie martwcie się, odcinki we trzech nie odeszły w niepamięć, po prostu tak się to czasami wpisuje w nasze ciasne grafiki. A o czym dzisiaj? M.in. Kindle Paperwhite 3 recenzja, a poza tym:

  • Bartek o fajnym kanale z męską modą – Alpha M,
  • Czemu Sławek nie instaluje Androida Pie?
  • Wymarzona gazeta, a rynek cyfrowy.
  • Kindle 3 Paperwhite – szczera recenzja i temat e-booków.
Shufflecast
Shufflecast
#147 - Recenzja Kindle Paperwhite 3, czyli dobre kolory schematów.
/

Comments ( 2 )

  1. / Michal_Szybownik
    No Panowie... mam nadzieję, że duża część tego nagrania to trolling z waszej strony :) Sławku ! Lubię Cię słuchać, więc proszę nie funduj sobie prania mózgu prenumeratą. Bartoszu ! Twoje wypowiedzi w podcascie, to dla mnie inna rzeczywistość :) Pozdrawiam
  2. / keeeper
    Czytnik ebook to potrafi być bardzo fajna rzecz, o ile faktycznie jej potrzebujemy. Ja osobiście preferuję papierowe książki - bo zapach, faktura, kolekcja, zero problemów, te sprawy. Ale w Polsce siedzę bardzo rzadko i to właśnie elektroniczne lektury bardziej pasują mi za granicą, bo nic nie ważą i mogę je dostać przez internet w mgnieniu oka. Bartek powie, że na telefonie też da radę i ja się zgodzę, ale jednak jest różnica w odbiorze EINK nawet versus AMOLED, szczególnie w słoneczne dni oraz w łóżku przy zgaszonym świetle. Drugi plus za brak "rozpraszaczy" - na e-readerze czytam książki i tyle, nie kusi mnie, żeby sprawdzić czy ktoś nie wrzucił nowej fotki na Insta albo czy nie pojawił się nowy mail.

Leave a reply