#155 – Google Pixel 3

Cześć i czołem.

Dziś skupiamy się na dwóch wątkach. Pierwszym jest pomysł Bartka na nowy komputer do pracy i do życia. Tutaj Zastanawiamy się m.in. nad tym czy warto dołożyć do 32GB ramu w Macbooku. Drugim wątkiem jest oczywiście konferencja Google, a właściwie nowe Pixele. Słyniemy z tego że jeździmy po Apple. To prawda, ale nie odpuszczamy też Google. Zresztą aby poznać szczegóły, zapraszamy do słuchania.

W odcinku:

 • nowy komputer Bartka, czy warto dołożyć do 32GB ramu?
 • Samsungi i coraz więcej obiektywów.
 • Konferencja Google i nowe Pixele.
Shufflecast
Shufflecast
#155 - Google Pixel 3
/

Comments ( 3 )

 1. / Grzesiek Danko
  Właśnie słuchałem nowy odcinek. Fajny nie powiem. Jak zawsze. Chciałem jeszcze dodać, że teraz od Googla wyszedł nowy system. Google Fuchsia połączenie androida i Chrome OS. Pytanie mam do Sławka. Zastanawiałem się nad kupnem Pixela pierwszego. Czy Twoim zdaniem jest jeszcze sens w 2018 a nawet już pod koniec, kupić ten telefon. Pixel 2 mi się wizualnie nie podoba. W grę wchodził jeszcze Xiaomi Mi A2 z czystym Androidem.
  • / Slawek Agata
   Cześć Fajnie że masz dobre zdanie o odcinku. Tak, uważam że to dalej fajny fon ze świetnym aparatem (plastyka zdjęć dalej rozwala jak dla mnie wymysły od Apple i Huawei), bardzo żwawym systemem (4 GB ramu jak widać dalej modne :P). Jeśli przeżyjesz średnią baterię i lekko niewspółcześnie wielkie ramki to dalej super fon. Naprawdę.
 2. / Slawek Agata
  ..

Leave a reply